Kategorie

Gotowe zestawy taśm LED

Gotowe zestawy taśm LED to produkty przygotowane przez sklepy, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swoje wnętrze w oświetlenie LED. Zestawy te najczęściej obejmują taśmę LED, zasilacz oraz akcesoria montażowe.

Sortuj według

Barwa światła
Rodzaj gwintu
Moc[W]
Kolor szkła
Kształt
Napięcie (V)
Szerokość produktu[cm]
Długość[m]
Kategorie

(Jest 60 produktów.)

Gotowe zestawy taśm ledowych – z czego się składają? 

Najczęściej gotowe zestawy taśm ledowych składają się z taśmy, sterownika i zasilacza wtyczkowego. Prawdą jest, że można te rzeczy dopasować samodzielnie, ponieważ taśmy LED, sterowniki i ściemniacze LED, a także zasilacze znajdują się w ofercie naszego sklepu jako produkty indywidualne. Dlaczego jednak warto zdecydować się na gotowe zestawy? 

Taśma LED zestaw to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie zainstalować oświetlenie LED w swoim domu lub w innym miejscu. Zestaw LED gwarantuje, że jego poszczególne urządzenia będą ze sobą doskonale kompatybilne, często znajdują się w nim również dodatkowe akcesoria, które oszczędzają nam czasu poświęconego na odszukiwanie ich wśród szerokiej oferty sklepu. 

Zestaw taśm LED – dlaczego warto wybrać taśmy RGB? 

Taśmy LED RGB zestawy to jedno z najpopularniejszych rozwiązań. Jednak dlaczego te taśmy cieszą się tak dużą popularnością? Taśma LED RGB to rodzaj taśmy LED, który umożliwia zmianę kolorów za pomocą zdalnego sterowania. Ponadto piloty dołączone do zestawów obsługują ciekawe programy, dzięki czemu można uzyskać widowiskowe przejścia między kolorami i zmiany kolorów. 

Taśma LED RGB składa się z trzech diod LED, każda o innym kolorze: czerwonym, zielonym i niebieskim. Za pomocą pilota można ustawić odpowiednie oświetlenie dla każdej z nich, dzięki czemu można uzyskać dowolny kolor światła. Taśmy LED RGB często używane są do oświetlenia dekoracyjnego, zarówno do salonów i pokojów dziennych, jak i do kuchni czy łazienek. 

W naszej ofercie można odnaleźć zestawy taśm LED RGB IP 20 na diodzie 5050, zarówno jako taśma LED 1 m z zasilaczem, jak i taśma 2 m czy 3 m. Taśma ta zbudowana jest z 30 sztuk diod na 1 metr bieżącym, czyli 150 diod na 5 metrów. Taśma posiada warstwę przylepną na spodzie, dzięki czemu po jej odklejeniu staje się gotowa do przeklejenia. Jest ona elastyczna i można ją z łatwością ciąć nożyczkami. Dostępne są taśmy wodoodporne i niewodoodporne. Do taśm dołączone zostały odpowiednie sterowniki i zasilacze. 

Taśmy ledowe zestawy – taśmy jednokolorowe

Taśmy ledowe zestawy to nie tylko taśmy RGB, które oferują wiele ciekawych kolorów, ale także taśmy LED IP65. Mogą one występować w formie taśmy samoprzylepnej lub w postaci taśmy z zaciskami. Oznaczenie IP65 oznacza, że taśma jest odporna na pył i strumienie wodne, dzięki czemu jest odpowiednia do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. 

Taśmy LED IP65 mogą być używane do podświetlenia konstrukcji takich jak ściany, sufity, schody, a także blatów, parapetów, mebli i innych powierzchni. Są one dostępne w różnych kolorach, długościach i szerokościach, dzięki czemu można je dopasować do różnych wnętrz. 

Jeżeli Twoim wyborem jest zestaw taśm LED białych, które długo wytrzymają w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, wybierz to rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz taśmę LED 600 IP65 na diodzie 2835 (3528), mającej 120 diod na metr, o barwie białej zimnej, białej neutralnej i białej ciepłej. Do montażu tych taśm wystarczy śrubokręt, nie jest też niezbędna fachowa wiedza. 

Zestawy taśm IP20 i zestawy strefowe

Taśmy LED I20 posiadają zabezpieczenie, które sprawia, że są one odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak kurz i wilgoć. Taśmy LED I20 dostępne są w gamie bieli, takiej jak zimna, ciepła i dzienna. Dzięki odpowiednio dobranemu pilotowi możliwe jest regulowanie jasności światła. Taśmy LED I20 na diodach 2835 z zagęszczeniem 120 diod na 1mb dają bardzo dużo światła, tworząc jedną linię świetlną bez efektów punktowego oświetlenia.

W skład zestawów strefowych LED wchodzi taśma RGB i taśma LED biała 5050. Dodatkowo w każdym można znaleźć zasilacz LED, który dostarcza napięcie do systemu, odpowiednią złączkę LED, sterownik i inne akcesoria. Zestaw ten szczególnie polecany jest do oświetlenia większych powierzchni, takich jak sale bankietowe. 

Gotowe zestawy taśm LED to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz oszczędzić swój czas, jednocześnie zachowując pewność, że masz wszelkie niezbędne akcesoria, aby wybrane oświetlenie działało prawidłowo. 

Loading...