Kategorie

Lampy ogrodowe i elewacyjne

Lampy ogrodowe i elewacyjne służą do wyeksponowania ogrodów i terenów wokół domu. Oświetlenie zewnętrzne może rozświetlić otoczenie, a także wydobyć piękno zarówno z ogrodów, jak i elewacji budynków.

Sortuj według

Kolor
Barwa światła
Rodzaj gwintu
Moc[W]
Kształt
Napięcie (V)
Szerokość produktu[cm]
Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja
Długość[m]
Głębokość produktu[cm]
Długość/wysokość[cm]
Średnica/szerokość klosza[cm]
Liczba punktów światła
Materiał dominujący
Styl
Kategorie
Kolekcja
Klasa szczelności
Pomieszczenie

(Jest 73 produktów.)

Lampa elewacyjna – bezpieczeństwo i estetyka 

Lampa elewacyjna to rodzaj oświetlenia, który służy do podkreślenia piękna fasady budynku, a jednocześnie do oświetlenia go w nocy. Lampy elewacyjne można podzielić na kinkiety elewacyjne, kinkiety z czujnikiem ruchu, kinkiety solarne, plafony i lampy wiszące. 

Lampy te montuje się w okolicy drzwi wejściowych, okien, balkonów, a nawet pod dachem budynków. Są one najczęściej wykonane ze szkła lub metalu. Oprawy elewacyjne można w pełni dopasować do stylu budynku i jego otoczenia dzięki różnorodności dostępnego oświetlenia elewacyjnego LED. 

Kinkiety elewacyjne to rodzaj lamp zewnętrznych, które służą do oświetlania elewacji budynków. Mogą być albo wbudowane w ścianę, albo przymocowane do niej. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, a także w opcjach zasilania sieciowego lub bateryjnego. Wybór odpowiedniego kinkietu elewacyjnego może pomóc w uzyskaniu estetycznego wyglądu budynku, a przy tym zapewnić odpowiednią ilość światła wokół niego. W naszej ofercie możesz znaleźć proste i skośne nowoczesne lampy elewacyjne, stylizowane lampy elewacyjne zewnętrzne, a ponadto kinkiety w formie imitującej kamery zewnętrzne. 

W ofercie dostępne są również lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu, które wyposażone są w czujnik ruchu PIR. Wysoka jakość zastosowanego w nich materiału, jak i procesu produkcyjnego przekłada się na solidność produktu. Oprawa ta odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, ponieważ posiada stopień ochrony IP54. Lampa elewacyjna LED z czujnikiem ruchu to doskonałe rozwiązanie na zwiększenie bezpieczeństwa. 

Lampa elewacyjna solarna to lampa elewacyjna czarna, która pozwala jednocześnie ozdobić ogród, nie pobierając energii elektrycznej. Ze względu na niską intensywność światła lampy te wykorzystywane są jako oświetlenie dekoracyjne. Lampy elewacyjne solarne są stosowane do oświetlenia ścieżek, podjazdów lub tarasów oraz do eksponowania elementów małej architektury ogrodowej lub oczek wodnych. Do oświetlania elewacji można wykorzystać również lampy zewnętrzne elewacyjne w postaci plafonów (lampa elewacyjna sufitowa) lub lampy wiszące w formie latarni. Lampy te stanowią doskonałe oświetlenie do obiektów o oryginalnym, stylowym charakterze. 

Lampy ogrodowe – idealne uzupełnienie Twojego ogrodu 

Lampy ogrodowe są doskonałym sposobem na oświetlenie każdego ogrodu, tarasu lub patio. Mogą one być stosowane zarówno w celach dekoracyjnych, jak i funkcjonalnych. Lampy LED ogrodowe oferują szeroki wybór stylów i kształtów, dzięki czemu możesz dostosować je do swoich potrzeb. Wśród lamp ogrodowych można wyróżnić kule ogrodowe, reflektory, lampy stojące (E27, GU10), lampy stojące z czujnikiem ruchu, lampy stojące z gniazdem elektrycznym,  lampy stojące z modułem LED. W naszej ofercie znajdziesz też lampki ogrodowe LED.

Lampy ogrodowe mogą być zasilane energią elektryczną lub słoneczną, co powoduje, że mogą być w pełni energooszczędne. Lampy ogrodowe dostępne są w wersji stojącej, ale także wiszącej, ponieważ każde oświetlenie elewacyjne można wykorzystać również w ogrodzie. Lampy ogrodowe to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia ogrodu. Rozświetlą go i sprawią, że będzie wyglądał bardziej przyjemnie i przestrzennie. 

Oprawy najazdowe – niewidoczne oświetlenie ogrodu 

W ofercie firmy LedOne znajdują się również oprawy najazdowe, Dostępna jest lampa dogruntowa okrągła i kwadratowa. Lampy te mają zasilanie 230V oraz najwyższą ochronę IP67. Wykonane są ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego. Wysoką jakość wykonania gwarantuje stal galwanizowana, otoczona powłoką nierdzewną w kolorze INOX (chrom). 

Oprawy najazdowe posiadają wszechstronne zastosowanie, są idealne do podjazdów, trawników, rabatek, iluminacji ścian budynków, pojemników, drzewek itp. Można ją również montować, wykorzystując do oświetlenia stopni schodowych i innych ciągów komunikacyjnych. Warto pamiętać, że lampa wymaga odpowiedniego zabezpieczenia i fachowej instalacji. Po lampach najazdowych można jeździć, jednak warto robić to ostrożnie i montować je z boku ciągów komunikacyjnych, nie bezpośrednio na nich. 

Loading...