Kategorie

Sterowniki i ściemniacze MI-LIGHT (MIBOXER)

Sterowniki i ściemniacze LED MiBoxer to sterowniki przedsiębiorstwa Mi Light, które aktualnie nosi nazwę Mi-Boxer. Nasza firma posiada ich produkty w swojej ofercie, ponieważ są niezawodne i oferują system oświetlenia ambientowego.

Sortuj według

Kolor
Barwa światła
Moc[W]
Napięcie (V)
Długość[m]
Kategorie

(Jest 45 produktów.)

Dlaczego warto wybrać oświetlenie ambientowe?

Produkty z serii Mi Light LED oferują oświetlenie ambientowe, które może stworzyć wyjątkową atmosferę w danym pomieszczeniu. Oświetlenie to najczęściej używane jest do podkreślenia cech pomieszczenia lub stworzenia ciekawego nastroju. Może być ono zarówno subtelne, uzupełniając jedynie kolory wnętrza lub wyraziste, dodające dramatyzmu, jak i klubowego charakteru.

Oświetlenie ambientowe może zmienić Twoje wnętrze, dopasowując je do nastroju i klimatu, który chcesz uzyskać. Jednego dnia pragniesz w spokoju poczytać książkę, a drugiego zorganizować szaloną domówkę? Produkty z serii MiBoxer Mi Light LED umożliwią Ci stworzenie oświetlenia dopasowanego do obu, tak różnych scenerii. 

Oświetlenie ambientowe ma na celu dążenie do współgrania ciemności z relaksacyjnym, rozproszonym światłem w pomieszczeniu lub przestrzeni otwartej, dającym tym samym poczucie jedności. 

Co wchodzi w skład linii produktów LED Mi Light?

Najważniejszy produkt dostępny w ramach tej linii produktów LED to sterownik MiBoxer. Sterowniki i ściemniacze LED to odbiorniki LED strefowe, zarówno dla taśm MONO, jak i dla taśm CCT, a także dla taśm LED RGBW. Odbiorniki te nadają się do ściemniania, rozjaśniania, wyłączania i włączania taśm LED. Sterowniki MiBoxer są intuicyjne, doskonale łączą się z pilotami dedykowanymi do tej serii LED Mi Light. 

Sterowniki do taśm LED wymagają dedykowanego MiBoxer pilot, który umożliwia sterowanie światłem jego użytkownikowi. W serii tej dostępne są piloty i panele sterujące

Pełne możliwości taśm LED możemy zobaczyć wyłącznie dzięki zastosowaniu odpowiedniego zasilania, a także dopasowanego do nich sterownika MiBoxer, który obsługuje odpowiednio wybrane oświetlenie LEDowe. Ponadto kontroler zapewnia pożądaną emisję natężenie światła. Mi Light sterownik wyposażony jest w elegancki, dotykowy, szklany panel o wysokiej odporności na możliwe zarysowania. 

Jak przypisać oświetlenie do odpowiedniej strefy w pilocie? 

Jeżeli chcesz przypisać oświetlenie do wybranej strefy w pilocie, postępuj według tych zasad:

  • wyłącz zasilanie odbiornika w pierwszej strefie, która ma zostać zaprogramowana,
  • uruchom ponownie odłączony odbiornik z oświetleniem wybranej strefy i w ciągu 3 sekund naciśnij przycisk „I” (włączenie) na pilocie w wybranej przez siebie strefie,
  • jeżeli podłączenie strefy będzie udane, oświetlenie zamiga 3 razy. 

Co zrobić jednak w sytuacji, kiedy chcesz odłączyć oświetlenie z przypisanej strefy? To równie proste! 

  • Wyłącz zasilanie odbiornika od strefy, którą chcesz rozłączyć,
  • uruchom ponownie odłączony odbiornik i w ciągu 3 sekund wciśnij szybko 5 razy przycisk „I” (włączenie) na pilocie w wybranej przez siebie strefie,
  • jeśli rozłączenie strefy będzie udane, oświetlenie zamiga 6 razy. 

Przy zastosowaniu kilku odbiorników możliwe jest grupowanie wielu stref z oświetleniem, ponieważ do jednej z czterech stref w pilocie można podłączyć jeden lub więcej odbiorników. 

Mi Light — doskonałe rozwiązanie także dla Ciebie! 

Sterownik LED Mi Light oraz MiBoxer led controller (angielska nazwa zarówno na piloty, jak i na piloty naścienne) stanowią doskonały system stworzony zarówno dla Ciebie, jak i dla każdej innej osoby, która docenia wygodę i komfort, a jednocześnie nie chce wydawać fortuny na oświetlenie. Szeroka gama produktów tej firmy pozwoli na rozwiązanie każdego możliwego problemu związanego z oświetleniem, zarówno w domu, jak i poza nim. 

Mi-Light to renomowana marka produkująca akcesoria do oświetlenia LED: kontrolery, ściemniacze, piloty, żarówki, panele itd. Dodatkowo oferta tych niezawodnych urządzeń wysokiej jakości jest stale poszerzana, dostosowując się do trendów na rynku oświetlenia. 

Miliony ludzi na całym świecie zaufało produktom MiBoxer. Obecne są one w wielu domach, hotelach, restauracjach czy ogrodach. Przetestuj produkty z tej linii i sprawdź, czy są one doskonałym rozwiązaniem także dla Ciebie. 

Loading...