Kategorie

Filtruj według

Kolor
Rodzaj gwintu
Szerokość produktu[cm]
Głębokość produktu[cm]
Długość/wysokość[cm]
Średnica/szerokość klosza[cm]
Liczba punktów światła
Materiał dominujący
Styl
Kolekcja
Pomieszczenie

Lampy LED Liniowe Biurowe

Lampy sufitowe LED biurowe to profesjonalne lampy, które swoje zastosowanie odnajdują przede wszystkim w przestrzeniach biurowych, komercyjnych. Doskonale doświetlają one stanowiska pracy, stanowiąc estetyczne, ale nieprzytłaczające oświetlenie liniowe sufitowe.

Sortuj według

(Jest 4 produktów.)

Lampy sufitowe LED biurowe

Lampy biurowe sufitowe LED to jeden z wyróżniających się rodzajów lamp sufitowych LED. Stanowią one doskonałe oświetlenie biurowe LED, ale sprawdzą się również w domach. Wszystko zależy od wybranej mocy lampy LED, jej barwy światła, a także kształtu i kąta padania światła. Lampy sufitowe LED biurowe mogą być stosowane zarówno jako główne oświetlenie pomieszczenia, lub jako jego dekoracja.

Lampy LED liniowe emitują światło rozproszone z podłużnej linii świecenia, dzięki czemu ich światło nie razi, a także równomiernie się rozprasza po całym pomieszczeniu. Warto pamiętać, że lampy w barwie 3000K ciepłej przeznaczone są do domu i stref relaksu, natomiast lampy LED w barwie 4000K neutralnej doskonale odnajdują się w przestrzeniach biurowych, dzięki swojej dziennej barwie, imitującej promienie słońca.

Ponadto lampy biurowe LED to nowoczesne modele, których minimalistyczne kształty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Oprawy można często łączyć w dłuższe odcinki, dzięki czemu można stworzyć jednolitą linię oświetlenia na suficie. Oświetlenie biurowe sufitowe LED to doskonały wybór, jeżeli chcesz stworzyć przyjemne miejsce pracy.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie liniowe sufitowe?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać oświetlenie liniowe sufitowe? Lampy biurowe sufitowe LED to nie tylko estetyczne, ale także en energooszczędne rozwiązanie. Ponadto charakteryzują się one wysoką skutecznością świetlną, a także odpornością na wstrząsy, dzięki czemu mogą być użytkowane przez naprawdę długi czas.

Oprawy biurowe LED ponadto emitują światło pod szerokim kątem, który umożliwia skuteczne oświetlenie pomieszczenia nawet przy użyciu ich niewielkiej liczby. Poszczególne oprawy LED różnią się między sobą znacznie, dlatego warto sprawdzić specyfikę danego produktu przed podjęciem decyzji o jego zakupie. W zależności od przeznaczenia istnieją zarówno oprawy, które współpracują z energooszczędnymi świetlówkami LED, jak i takie, które posiadają wbudowane (zintegrowane w oprawie) źródło światła LED. Oświetlenie biurowe sufitowe LED najczęściej posiada wbudowane źródło światła.

Co jeszcze można wymienić wśród zalet opraw biurowych LED? Często przedsiębiorstwa pragną kształtować swój obraz jako ekologicznych, dlatego warto zauważyć, że w procesie oświetlenia liniowego nie są wykorzystywane szkodliwe substancje chemiczne, takie jak np. rtęć. Ponadto oczywiście lampy biurowe sufitowe LED są znacznie mniej energochłonne niż tradycyjne żarówki. Jest to ponadto znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie, co wynika ze zwiększonego bezpieczeństwa pożarowego. Niska temperatura oświetlenia LED nie nagrzewa oprawy, nawet w czasie długotrwałego użytkowania.

Oświetlenie biurowe LED w ofercie LEDONE

W ofercie LEDONE można znaleźć różnorodne lampy biurowe LED, które najczęściej występują w kolorze czarnym. Lampa LED natynkowa lub wisząca biurowa czarna 24 Wo barwie neutralnej oparta jest na diodach SMD Samsung. Cechują się one całkowitą wodoszczelnością oraz bardzo długą żywotnością diod SMD (nawet do 60000 godzin ciągłego świecenia). Lampy te oferują możliwość regulacji długości linek, ich rozstawu, a także możliwość montażu natynkowego. Są one certyfikowane (CE, RoHS). Lampa LED 40W idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ponieważ emituje ona strumień światła na długości 120 cm, dzięki czemu duża powierzchnia może być równomiernie oświetlona za pomocą wyłącznie jednej lampy.

Dostępna jest także lampa LED naścienna kinkiet czarna 60 cm 24W o barwie neutralnej na diodach SMD Samsung, a także lampa LED wpuszczana w karton-gips liniowa biurowa biała 36W o barwie neutralnej na diodach SMD Samsung.

Wszystkie lampy biurowe LED dostępne w naszej ofercie cechuje wysoka trwałość, wynikająca ze starannego wykonania z materiałów wysokiej jakości. Dostępny jest również nowoczesny system montażu na linkach, dzięki czemu lampy mogą być wiszące. Ponadto mogą one zostać zamontowane zarówno w sufitach podwieszanych, jak i karton-gipsach czy podtynkowo. Lampy biurowe mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w biurach, ale również w pomieszczeniach domowych, restauracjach, hotelach czy barach. Są one bardzo energooszczędne, a ich żywotność wynosi 30 000 godzin, nawet jeżeli pracują one w trybie ciągłym.

Decydując się na oświetlenie biurowe LED rozważ opcję, jaką są lampy LED liniowe biurowe, które mogą dopasować się do Twojego profesjonalnego biura, zapewniając najwyższą jakość oświetlenia przy niskich rachunkach za energię elektryczną.

Loading...