Kategorie

Gniazda Ospel AS

Gniazda Ospel AS to minimalistyczne, uniwersalne, a zarazem eleganckie akcesoria elektryczne. Kolekcja ta została zaprojektowana z myślą o wymagających osobach, oferuje ona połączenie ponadczasowej estetyki z funkcjonalnością i niezawodną jakością działania. Poznaj ofertę estetycznych gniazd Ospel As.

Sortuj według

(Jest 7 produktów.)

Ospel As - kompleksowy osprzęt elektroinstalacyjny

W kolekcji Ospel As możesz odnaleźć nie tylko gniazda elektryczne, ale także włączniki i inne akcesoria elektryczne takie jak ściemniacze LED, ściemniacze elektroniczne, elektroniczne czujniki ruchu, regulatory temperatury, gniazda głośnikowe, gniazda bryzgoszczelne (hermetyczne) czy gniazda antenowe.

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na serię Ospel As? Seria ta łączy w sobie szeroki zakres zastosowania z przemyślanym, estetycznym wzornictwem. Gniazda dostępne w jej ramach są zamknięte w geometrycznej, minimalistycznej formie. Charakteryzująca ją surowość zostaje przełamana przez delikatne, opływowe krzywizny ramek.

Wybierając osprzęt elektroniczny warto postawić również na zaufaną markę, długo działającą na rynku, taką jak Ospel. Funkcjonuje ona na rynku polskim od ponad 60 lat oferując klientom szeroki wybór osprzętu elektroinstalacyjnego. Oferowane przez nią produkty są dostosowywane do szybko zmieniających się potrzeb klientów, tak, aby mogli cieszyć się oni nie tylko najwyższą jakością, ale również intuicyjnymi rozwiązaniami.

Seria Ospel As w ofercie LED-ONE

Seria Ospel Aria to wiele różnorodnych gniazdek elektrycznych, wśród których wyróżnić można:

  • gniazdo pojedyncze z uziemieniem Ospel As w kolorze białym, które przeznaczone jest do systemu ramkowego (dostępne również w zestawie z ramką pojedynczą),
  • gniazdo podwójne z uziemieniem Ospel As w kolorze białym, które przeznaczone jest do systemu ramkowego (dostępne również w zestawie z ramką pojedynczą).

Prąd znamionowy właściwy do tych gniazdek to 16A, a napięcie 250 V. Posiadają one odpowiednio jeden lub dwa bieguny. Ich stopień ochrony to standardowe IP20, co oznacza, że są one przeznaczone do instalowania wewnątrz budynków. Ich montaż odbywa się na zaciski gwintowane w puszce instalacyjnej FI 60. Natomiast dołączona do ich ramka wykonana z PCV, umożliwia montaż gniazdka zarówno w pionie, jak i w poziomie.

W ofercie LEDONE dostępne są również gniazda hermetyczne (bryzgoszczelne) Ospel Aria w kolorze białym połysk lub czarny o podwyższonym zabezpieczeniu IP 44, montowane na zaciski gwintowane. Wyróżnić można również gniazda natynkowe, które również dostępne są w wersji hermetycznej.

Na tle gniazd elektrycznych o standardowym kształcie wyróżniają się gniazda antenowe podwójne typu F, które stosowane są do przesyłu sygnału kablem koncentrycznym (tzw. antenowym). Zastanawiasz się, kiedy przyda Ci się ten rodzaj osprzętu elektroinstalacyjnego? Gniazda te stanowią zakończenie dla kabla antenowego, aby możliwe było podpięcie za jego pomocą telewizora. Rozwiązanie to wciąż jest popularne i konieczne w wielu, nawet najbardziej nowoczesnych domach.

Postaw na ponadczasową elegancję - wybierz gniazdka elektryczne z serii Ospel As

Dostępna w naszej ofercie Seria As stanowi połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, dzięki czemu sprawdzi się ona w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design umożliwiły stworzenie produktu, który przez wiele lat może być nierzucającą się przesadnie w oczy ozdobą Twoich domowych lub biurowych wnętrz.

Gniazda hermetyczne możesz zastosować również w miejscach, w których może być podwyższona wilgotność, takich jak warsztaty, garaże czy zakłady przemysłowe. Ponadto doskonale odnajdą się one w łazienkach czy na kuchennych blatach, narażonych na rozlanie się płynów. W takim przypadku szczególnie polecane są gniazda bryzgoszczelne z klapką.

Dla kogo została stworzona seria Ospel As? Seria ta stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących prawdziwą klasykę. Zarówno główne elementy, jak i ramki uzupełniające oparte są na kwadracie z mocno zarysowanymi rogami. W przypadku elementów z dodatkowym oświetleniem niewielkie detale mogą stać się mocnym i wyrazistym akcentem. To kolekcja nie tylko dla osób ceniących sobie proste wykończenie wnętrz, ale także dla wszystkich, którzy doceniają mocne i wyraziste akcenty.

Wśród szerokiej oferty gniazd elektrycznych można z łatwością skompletować potrzebne na dany moment elementy osprzętu elektrycznego. Niezależnie od tego, czy właśnie budujesz dom, remontujesz mieszkanie czy po prostu potrzebujesz wymiany niewielkich elementów funkcjonującej elektroinstalacji gniazda elektryczne obecne w ofercie LED-ONE to doskonały wybór. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z fachowego doradztwa naszych konsultantów.

Loading...