Kategorie

Zestawy taśm LED MONO ciepłe

Jednym z najpopularniejszych kolorów taśm LED jest biały ciepły, który wprowadza w pomieszczeniach przyjemny, przytulny klimat. Rozważ propozycje zestawów LED-ONE z taśmą LED białą ciepłą, ponieważ zestaw taśm LED to kompletne rozwiązanie umożliwiające korzystanie z tego rodzaju oświetlenia w Twoim domu.

Sortuj według

Barwa światła
Rodzaj gwintu
Moc[W]
Kolor szkła
Kształt
Napięcie (V)
Długość[m]
Kategorie

(Jest 7 produktów.)

Ciepła taśma LED – zestaw

Zestaw taśmy LED to doskonały wybór, jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z oświetleniem LED. Gotowe zestawy taśm LED to produkty przygotowane przez firmę LED-ONE, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swoje wnętrze w oświetlenie LED. Zestawy te najczęściej obejmują taśmę LED, zasilacz oraz akcesoria montażowe. Wśród kolorów, w jakich może występować zestaw taśmy LED, można wyróżnić taśmy mono (jednokolorowe), taśmy RGB (kolorowe) i taśmy RGBW (kolorowe z diodą białą).

Jak wybrać właściwy zestaw? Taśma LED ciepła biała idealna jest do stosowania wszędzie tam, gdzie potrzebny jest subtelny i ciepły efekt oświetlenia. Zestaw taśmy LED wykonany jest z trwałych i wysokiej jakości materiałów. Gdzie sprawdzi się ta taśma LED? Zestaw szczególnie polecany jest do domowych pomieszczeń, w których najważniejsze jest klimatyczne oświetlenie, a nie moc światła, jakie oferuje, takich jak sypialnie, salony i garderoby. Taśmy LED w łazienkach to dobre rozwiązanie, szczególnie jeżeli są to taśmy o wyższym zabezpieczeniu przeciwko wilgoci, jednak do tego pomieszczenia polecane są taśmy o kolorze białym neutralnym, czyli tzw. dziennym.

Ponadto taśma LED bez zasilacza lub z zasilaczem może zostać wykorzystana do oświetlenia dekoracyjnego luster bądź mebli, a także witryn, gablot, wystaw oraz barów. Taśma LED w kolorze białym ciepłym może służyć również do oświetlenia korytarzy, stworzenia oświetlenia nastrojowego, a przy tym do delikatnego, dodatkowego oświetlenia wnętrza samochodu.

Taśmy LED z zasilaczem w ofercie LED-ONE

Taśmy LED z zasilaczem i innymi odpowiednimi akcesoriami, takimi jak pilot, dostępne są w wielu różnych długościach, dzięki czemu ich wykorzystanie może być różnorodne. Dzięki łatwej instalacji oraz niskiej cenie taśma LED ciepła biała jest polecanym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje subtelnego, ale jednocześnie skutecznego oświetlenia. W ofercie firmy LED-ONE znajdują się zestawy o różnej długości, zabezpieczeniu i mocy. Pamiętaj, że taśmy LED bez zasilacza są także dostępne w ofercie sklepu, jednakże jeżeli nie posiadasz fachowej wiedzy, znacznie lepszym rozwiązaniem są gotowe zestawy.

Wśród taśm o wysokim zabezpieczeniu IP65 – co oznacza, że taśma jest wodoodporna i w dużym stopniu odporna na warunki atmosferyczne – wyróżnić można taśmę LED 600 o długości 5 metrów w zestawie z szybkozłączką DC 5,5/2,1 do połączenia taśmy z zasilaczem oraz zasilaczem impulsowym przelotowym 5A (typu desktop). Taśma ta posiada warstwę przylepną od spodu na kleju 3M.

W zestawie ze złączką i zasilaczem występuje również taśma o zabezpieczeniu IP20 (niewodoodporna) lub IP65 o długości 15 metrów (3 x 5m taśmy jednokolorowej 3528 300). Aby prawidłowo połączyć taśmy bez spadku napięcia, należy złączkę wczepić w końcówkę zasilacza, a następnie podłączyć do niej 3 taśmy LED równoległe, czyli plus z jednej i drugiej taśmy do złączki, podobnie minus. Wówczas można montować taśmę jedną w lewo, drugą w prawo, a trzecią po przedłużeniu przewodem wzdłuż jednej z taśm. Drugim sposobem montażu tego zestawu jest połączenie 3 taśm w ciągłym 15-metrowym kawałku za pomocą lutowania lub skręcenia odpowiednich przewodów, a następnie podłączenie do zasilania, czyli złączki DC początku taśmy. Później należy podłączyć do zasilania koniec 15-metrowego kawałka taśmy LED. W ten sposób napięcie wyrówna się na całej długości i taśma będzie świeciła równo.

Białe ciepłe taśmy LED z zasilaczem i ściemniaczem

W ofercie możesz znaleźć również białe taśmy LED z zasilaczem i odpowiednim ściemniaczem o zabezpieczeniu IP20. Dostępne są zestawy mające 5 metrów, 10 metrów oraz 15 metrów. Występująca w nich taśma LED SMD2835 60 diod (120 na metr) połączona została z mocnym ściemniaczem radiowym RF z dotykowym pilotem oraz zasilaczem montażowym SLIM. Wśród funkcji dostępnego w zestawie pilota można wymienić:

  • włączanie i wyłączanie taśmy LED,
  • funkcje ustawień pamięci programu,
  • płynną regulację jasności,
  • programy zmiany kolorów: miganie, przejścia płynne, przejścia skokowe,
  • płynną regulację szybkości wybranych zmian.

    Ponadto w asortymencie dostępny jest zestaw z taśmą LED premium SMD2835 IP 20, która została wyposażona w jedną z najnowszych diod na rynku sprzedaży oświetlenia LED. Taśmy LED na diodach 2835 z zagęszczeniem 120 diod na 1 mb dają bardzo dużo światła, tworząc jedną linię świetlną bez widocznych efektów punktowego oświetlenia.

    Loading...