Kategorie

Szklane

Oprawy szklane LED są bardzo wydajnymi i wytrzymałymi oprawami oświetleniowymi, które stanowią doskonałe rozwiązanie do wielu miejsc. Mogą one być stosowane w domach, biurach, sklepach, restauracjach, hotelach i wielu innych wnętrzach. Dostępne w ofercie LED-ONE oprawy szklane LED dostarczają wyraźnego i energooszczędnego światła w porównaniu do tradycyjnych żarówek.

Sortuj według

Kolor
Barwa światła
Rodzaj gwintu
Wysokość produktu[cm]
Szerokość produktu[cm]

(Jest 34 produktów.)

Oprawy szklane – różnorodny wybór

Oprawy halogenowe szklane to jeden z najpopularniejszych rodzajów opraw halogenowych. Te oprawy halogenowe mogą ozdobić pomieszczenia szczególnie w stylu nowoczesnym, modernistycznym. Szklane oprawy halogenowe można podzielić na oprawy kwadratowe i oprawy okrągłe. Wyróżnić można również oprawy podwójne czy potrójne, które szczególnie sprawdzą się w pomieszczeniach potrzebujących wysokiej jakości, mocnego oświetlenia.

Dodatkowo halogeny sufitowe szklane wyglądają często na znacznie droższe, niż są w rzeczywistości. Ich eleganckie wykończenie przy niskiej cenie sprawia, że stanowią one jedno z najlepszych rozwiązań, jeżeli pragniemy efektywnego oświetlenia w niskiej cenie. Oprawy sufitowe szklane posiadają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę, jaką jest wymienne źródło światła, które w dowolnej chwili można zmienić, nie ponosząc przy tym dużych kosztów.

Oprawa halogenowa szklana – okrągła czy kwadratowa?

Wybierając oprawy sufitowe szklane, warto zapoznać się ofertą sklepu LED-ONE, która jest znacznie bardziej szeroka. Obejmuje ona wiele różnych rodzajów opraw, które mogą stanowić dekorację pomieszczenia, a nie tylko źródło światła. Dodatkowo do wyboru mamy grubość szkła: wybrane przez nas oczko może subtelnie odstawać z sufitu lub tworzyć wyróżniającą się, masywną bryłę. Oprawki szklane występują także w różnych kolorach, takich jak czarny, biały, srebrny (tzw. lustro), a do tego w kolorze mlecznym czy kości słoniowej.

Oprawy halogenowe LED Slim dostępne w naszej ofercie są niemal niewidoczne, dzięki czemu są doskonałym wyborem, jeżeli nie chcesz, aby źródło światła mocno rzucało się w oczy. Dostępne są one w kolorze lustro white lub czarnym. Jeżeli chcesz, aby halogen był bardziej widoczny, możesz wybrać oprawę sufitową kwadratową stałą w kolorze lustro white lub oprawę halogenową kwadratową wpuszczaną w kolorze lustrzanym bądź w kolorze mlecznym (szronowaną). Halogeny czarne szklane kwadratowe również są dostępne w naszym asortymencie, zarówno w wersji stałej, nieruchomej, jak i w wersji ruchomej, podobnie jak oprawy kwadratowe w innych kolorach.

Tak jak kwadratowa oprawa halogenowa szklana, oprawa okrągła również występuje w wielu kolorach i modelach. Dostępne są oprawy okrągłe ruchome i nieruchome w kolorze srebrnym lustrzanym, białym mlecznym i czarnym. Oprawy te często są mniej widoczne, ponieważ wystają one z podwieszanym sufitów na znacznie mniejszej przestrzeni niż oprawy kwadratowe.

Oprawy halogenowe okrągłe i kwadratowe to nowoczesne oczka wpuszczane do sufitów karton-gipsowych, re-gipsów, kasetonów itp. Ich źródłem światła jest żarówka na trzonku GU10, która powoduje, że lampy te są wyposażone w najbardziej energooszczędne źródło światła na rynku, jakie stanowią obecnie żarówki LED.

Oprawa halogenowa szklana czarna – czy to jedyna wyróżniająca się oprawa?

Zastanawiasz się, czy oprawa halogenowa szklana czarna to jedyna wyróżniająca się oprawa, którą możesz wybrać? Zdecydowanie nie. Ciekawym rozwiązaniem są oprawy szklane grube, które dostępne są w kolorze czarnym, szarym szronie i białym lustrzanym. Dostępne są one zarówno w kształcie kwadratowym, jak i okrągłym, jako oprawy ruchome i stałe.

Oprawy te wyglądają podobnie w przypadku opraw halogenowych kryształowych, które stanowią jeden z najnowszych trendów w oświetleniu. Szklane wykończenie opraw i efektownie rozpływające się światło będzie stylową ozdobą każdego pomieszczenia w nowoczesnym stylu. Te wyjątkowo widowiskowe oprawy w różnych kolorach stworzone ze szlifowanego światła dają niesamowity efekt kryształu, który oparty jest na interesującej grze światła.

Wśród opraw halogenowych szklanych wyróżniają się również oprawy podwójne kwadratowe, stałe i ruchome. Oprawy te posiadają 2 sztuki gniazd GU10 w zestawie, są one idealne do mocnego oświetlenia niewielkich przestrzeni, na których stanowią wystarczające oświetlenie, takich jak spiżarnie, przedsionki czy inne nieduże domowe pomieszczenia.

Wybór szklany opraw w naszym sklepie jest różnorodny, co sprawia, że warto pomyśleć o dostosowaniu odpowiedniego modelu do stylu, w jakim stworzony został dom lub inny budynek, a także o tym, jaki efekt oświetlenia chcemy uzyskać. Warto skonsultować się z naszymi doradcami, przedstawiając im projekt danego pomieszczenia, ponieważ na jego bazie mogą pomóc oni wybrać idealne oprawy uzupełniające wnętrze i nadające mu odpowiedni charakter.

Loading...