Kategorie

Naświetlacze LED bez czujnika

Naświetlacze LED bez czujnika ruchu są dostępne w naszej ofercie w wielu różnorodnych wariantach. Są one doskonałe, jeżeli potrzebujemy stałego oświetlenia w danym pomieszczeniu, bez konieczności reagowania przez nie na ruch.

Sortuj według

Kolor
Barwa światła
Jasność[lm]
Wysokość produktu[cm]
Szerokość produktu[cm]
Temperatura barwowa[K]
Stopień ochrony IP
Moc znamionowa[W]

(Jest 10 produktów.)

Co to są naświetlacze LED? 

Halogeny LED, zwane również naświetlaczami, to uniwersalne oświetlenie zewnętrzne. Doskonale sprawdzają się one także do doświetlenia warsztatów, garaży lub innych pomieszczeń narażonych na wilgoć czy pył. Jest to związane z tym, że posiadają one podwyższoną klasę odporności na wnikanie wody czy kurzu, co najmniej IP40. 

Różne moce naświetlaczy ledowych powodują, że mają one naprawdę szerokie zastosowanie. Najmniejsze to lampy LED 10W, a największe to lampy LED 100W, a nawet więcej. Największe moce naświetlaczy wykorzystywane są najczęściej w przemyśle. Naświetlacze LED stanowią uniwersalne źródło światła, w dodatku są znacznie bardziej energooszczędne niż tradycyjne oświetlenie zewnętrzne. 

Lampa LED bez czujnika ruchu – kiedy warto ją wybrać? 

Wydawać by się mogło, że lampa LED bez czujnika ruchu to w dzisiejszych czasach rzadko wykorzystywana opcja. Jednak to praktyczne rozwiązanie wciąż cieszy się dużą popularnością wśród produktów z kategorii naświetlacze LED. Ponadto czujniki ruchu niezależne od lampy często działają lepiej w zimowych temperaturach. 

Halogen LED bez czujnika ruchu świetnie sprawdzi się do oświetlenia ogrodów, parków, elewacji, altan i innych elementów małej architektury. Statywy i naświetlacze ledowe najczęściej są wodoszczelne, dzięki czemu mogą być one stosowane do oświetlania fontann czy oczek wodnych. Naświetlacze LED oferują wszystkie możliwości, jakie posiada lampa bez kabla. 

Zalety naświetlacza LED bez czujnika ruchu 

Lampa halogenowa LED bez czujnika ruchu jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ dostarcza stałego i wyraźnego światła. Przyciąga ona uwagę w ciemnym otoczeniu, zapewniając wyraźne oświetlenie i widocznie zwiększając bezpieczeństwo. 

Ponadto jest ona zazwyczaj mniej kosztowna niż lampa LED z czujnikiem ruchu, jest ona również bardziej wytrzymała. Nie wymaga regularnego czyszczenia i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Możesz ją łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. 

Halogen LED to nowoczesne urządzenie oparte na technologii LED, które zastąpiło przestarzałe halogeny żarnikowe (palnikowe) bez LED. Naświetlacze LED posiadają bardzo dużą wydajność świetlną, a przy tym generują bardzo niewiele ciepła w przeciwieństwie do klasycznych lamp palnikowych. 

Naświetlacze halogenowe w naszej ofercie — wybierz odpowiednią lampę LED

Oferta naszej firmy dostarcza szeroki wybór naświetlaczy halogenowych, wśród których można wymienić:

  • naświetlacz halogen lampa LED 10W 850lm,
  • naświetlacz halogen lampa LED 20W 1700lm,
  • naświetlacz halogen lampa LED 30W 2550lm,
  • naświetlacz halogen lampa LED 50W 4250lm,
  • naświetlacz halogen lampa LED 100W 8550 lm. 

Każdy z naświetlaczy dostępny jest w trzech barwach: biała ciepła, biała neutralna i biała zimna. Wszystkie halogeny dostępne w ofercie posiadają sprawność w przedziale 98-102%, można je stosować na zewnątrz. W naświetlaczach zamontowana jest stabilna dioda SMD 2835 SANAN 3gen, a długość ich przewodu zasilającego to 15/20 cm. 

Naświetlacze LED oferowane przez naszą firmę to produkty energooszczędne, ponieważ ich moc odpowiada kolejno:

  • 10W mocy świetlnej naświetlacza LED odpowiada ~90W mocy świetlnej klasycznego halogenu żarnikowego,
  • 20W mocy świetlnej naświetlacza LED odpowiada ~180W mocy świetlnej klasycznego halogenu żarnikowego,
  • 30W mocy świetlnej naświetlacza LED odpowiada ~260W mocy świetlnej klasycznego halogenu żarnikowego,
  • 50W mocy świetlnej naświetlacza LED odpowiada ~450W mocy świetlnej klasycznego halogenu żarnikowego,
  • 100W mocy świetlnej naświetlacza LED odpowiada ~900W mocy świetlnej klasycznego halogenu żarnikowego. 

Warto zwrócić również uwagę na to, że realna moc halogenu LED 50W to 48-52W, podobnie kształtuje się moc świetlna w przypadku innych halogenów z naszej oferty. Pamiętaj, że zamawiając halogen z asortymentu naszej firmy, musisz podać wybrany kolor światła, ponieważ w przeciwnym razie zostanie wysłany halogen o barwie białej zimnej. 

Loading...