Kategorie

Białe włączniki Ospel ARIA

Białe włączniki Ospel Aria są często używane w nowoczesnych wnętrzach, ponieważ ich neutralny kolor pasujący do większości jasnych odcieni ścian może stać się częścią subtelnego, uniwersalnego wystroju. Często białe włączniki są również bardziej dostępne. Wybierając akcesoria do swojego systemu oświetlenia sprawdź ofertę LED-ONE.

Sortuj według

Kolor
Rodzaj produktu

(Jest 7 produktów.)

Ospel Aria – nowoczesne akcesoria oświetleniowe

Seria Ospel Aria to doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Włączniki oferowane przez tę firmę cechują się najwyższą jakością. Białe włączniki z tej serii to najbardziej uniwersalna propozycja, która sprawdzi się nie tylko w domu lub w biurze, ale także w lokalach usługowych. Firma LED ONE Biała oferuje nie tylko włączniki z serii Ospel Aria w kolorze białym, ale także w innych kolorach.

Włączniki te można spersonalizować poprzez dodanie ozdobnej ramki, a także nadać im oryginalnego charakteru w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki czemu białe włączniki światła mogą okazać się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym w mieszkaniu.

Oryginalności tym produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie.

Dekoracyjne włączniki Ospel Aria to nie tylko ozdoba pomieszczeń, ale także udogodnienie codziennego życia. Ramka w efektowny sposób pokaże Ci, gdzie jest włącznik, a gdzie ściana. Z czasem przestaniesz pozostawiać brudne, nieestetyczne ślady na ścianie, a włączanie światła stanie się intuicyjne.

Białe włączniki światła – uniwersalne akcesoria

Włączniki światła dostępne są w kilku wersjach. Najczęściej spotkać można włączniki jednobiegunowe, dwubiegunowe i świecznikowe. Włączniki jednobiegunowe (pojedyncze), takie jak włącznik jednobiegunowy łącznik Ospel seria Aria biały, wyposażone są w tylko jeden przycisk. Stosuje się je najczęściej, gdy chcemy włączać i wyłączać oświetlenie w jednym miejscu np. sterować główną lampą w salonie. Podobnie wyglądają włączniki dwubiegunowe, które służą jednak do włączania dwóch obwodów oświetlenia jednocześnie.

Z kolei włączniki świecznikowe (podwójne), takie jak włącznik podwójny świecznikowy Ospel Aria biały z systemem ramkowym wraz z ramką pojedynczą, wyposażone są w minimum dwa przyciski. Polecane są one w sytuacji, gdy kilka punktów światła będzie uruchamianych w jednym miejscu, jednak nie ma to być proces zawsze występujący łącznie.

Wśród białych włączników występujących w serii Ospel Aria wyróżnić można:

  • włącznik jednobieguowy łącznik Ospel seria Aria – jest to włącznik jednobiegunowy do serii Aria o zabezpieczeniu IP20, wykonany z PCV w kolorze biały połysk,
  • dzwonek włącznik chwilowy styk Ospel seria Aria – ten chwilowy włącznik w kolorze biały połysk posiada na obudowie nadrukowany symbol dzwonka, posiada on zabezpieczenie IP20,
  • włącznik dwugrupowy świecznikowy łącznik Ospel seria Aria – ten łącznik dwugrupowy świecznikowy w kolorze biały połysk posiada stopień ochrony IP20,
  • włącznik/wyłącznik schodowy Ospel seria Aria - ten włącznik/wyłącznik schodowy w kolorze biały połysk posiada zabezpieczenie IP20,
  • włącznik pojedynczy Ospel Aria biały z systemu ramkowego wraz z ramką pojedynczą – włącznik wraz z ramką do serii Aria umożliwiająca montaż zarówno w pionie jak i poziomie,
  • włącznik podwójny świecznikowy Ospel Aria biały z systemu ramkowego wraz z ramką pojedynczą,
  • włącznik krzyżowy do serii ARIA – ten włącznik w kolorze biały połysk posiada nadrukowany symbol kratki w górnym prawym rogu.

Jak wybrać włącznik światła do domu lub mieszkania?

Zastanawiasz się, jak wybrać włącznik światła do domu lub mieszkania, tak aby służył on przez długi czas pomimo niewielkich zmian, jakie będziesz wprowadzał w pomieszczeniu? Warto zdecydować się na modele z podświetleniem, dzięki czemu nie będziesz miał problemu z odnalezieniem włącznika w ciemności.

Aby włączniki nie zaburzały aranżacji wnętrza, warto zaopatrzyć się w elementy produkowane w jednej serii. Warto zdecydować się na dobrze dostępne elementy, takie jak te pochodzące z serii Ospel Aria. Ponadto zastosowanie białych włączników światła pozwala dopasować je do wielu różnych kolorów ścian i stylów pomieszczeń.

Jeśli jednak nie potrafisz zdecydować się na jeden kolor, połącz je, wykorzystując potencjał, jaki dają ozdobne ramki wewnętrzne. Odrobina błysku, zestaw w stylu art deco, wyrazisty akcent? Proszę bardzo. Delikatna ramka wewnętrzna stwarza wiele możliwości, by wyrazić siebie i stworzyć pomysłowe i nieoczywiste zestawienia. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sklepu oferującego różnorodne włączniki światła zdecyduj się na ofertę firmy LEDONE, która oferuje wysokiej jakości akcesoria oświetleniowe, wraz z odpowiednią gwarancją.

Loading...