Kategorie

Oprawy halogenowe

Oprawy halogenowe mogą nie tylko stanowić znaczne udogodnienie, jeżeli chodzi o wybór oświetlenia LED do swojego domu, ale także ozdobić pomieszczenia. Możesz zdecydować się na oprawy stropowe, sufitowe czy natynkowe.

Sortuj według

Kolor
Barwa światła
Rodzaj gwintu
Wysokość produktu[cm]
Szerokość produktu[cm]
Materiał dominujący
Styl
Kategorie

(Jest 88 produktów.)

Nowoczesne oprawy halogenowe sufitowe

W asortymencie naszego sklepu możesz wybrać nowoczesne oprawy halogenowe sufitowe doskonale dopasowane do każdego pomieszczenia. Halogeny LED sufitowe możesz zamontować w każdym wnętrzu, pasują one zarówno do nowoczesnego salonu, jak i łazienki. Halogeny sufitowe LED sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz mocnego, ale nie rażącego oświetlenia, aby z łatwością wykonywać precyzyjne czynności. Oprawa halogenowa LED doskonale zastąpi lampę wiszącą i świetnie zaprezentuje się zamontowana w suficie podwieszanym. 

Oprawy halogenowe sufitowe to przede wszystkim oprawy wpuszczane w różnych kolorach, wśród których można wyróżnić stalowe, aluminiowe i szklane. Halogenowe lampy sufitowe mogą zostać dopasowane do każdego stylu pomieszczenia dzięki swojemu różnorodnemu wyglądowi. 

Oprawy halogenowe LED w wersji wpuszczanej są najczęściej wybieranym przez konsumentów typem oświetlenia, ponieważ ich montaż jest bardzo prosty i polega jedynie na zawieszeniu ich za pomocą klipsów (dołączone są one do każdej oprawy) we wcześniej przygotowanym otworze. Żarówkę w takiej oprawie możemy zainstalować na wiele sposobów, jedne można zamocować przy pomocy specjalnego uchwytu na żarówkę, a inne za pomocą drucika. 

Lampy halogenowe sufitowe – stalowe, aluminiowe i szklane

Stalowa oprawa to najczęściej oprawa halogenowa ruchoma, która występuje w wielu kolorach, takich jak biały, srebrny satynowy i srebrny chrom. Te oprawy halogenowe można często kupić w zestawie z gniazdem GU10, które jest niezbędne do ich montażu. Wśród opraw stalowych można znaleźć także czarne oprawy regulowane, a do tego oprawę stałą w trzech bazowych kolorach. 

Aluminiowe halogenowe lampy sufitowe to oprawy ruchome, które występują w kolorze srebrnym szczotkowanym, a także jako oprawki halogenowe czarne szczotkowane i w białym popielatym macie. Sprzedawane są one w zestawie z gniazdem GU10. Oprawy aluminiowe stanowią kolekcję nowoczesnych oczek wpuszczanych do sufitów karton-gipsowych, regipsów, kasetonów itp. W naszej ofercie znajdziesz również oprawę podwójną aluminiową, a nawet potrójną. 

Halogenowe lampy sufitowe mogą być też szklane, można wśród nich wyróżnić:

  • oprawy sufitowe LED slim – są one kwadratowe nieregulowane w kolorze czarnym lustrzanym lub białym lustrzanym,
  • halogeny kwadratowe nieregulowane – w kolorze białym lustrzanym lub czarnym,
  • halogeny okrągłe nieregulowane – w kolorze białym lustrzanym lub czarnym. 

W ofercie można znaleźć także oprawy kwadratowe i okrągłe regulowane. Na tle innych opraw wyróżnia się oprawa szlifowana, która może stanowić ciekawy akcent świetlny w pomieszczeniach w stylu glamour. Równie interesująco wyglądają oprawy grube, wśród których możemy znaleźć szlifowane oraz te w kolorze mlecznego szkła. 

Do nowoczesnych pomieszczeń pasują zarówno halogeny czarne kwadratowe, jak i oprawa halogenowa biała. Przed wybraniem konkretnej oprawy warto zastanowić się, jaki efekt chcemy osiągnąć w pomieszczeniu. Jeżeli zależy nam na ukryciu LED-ów, warto rozważyć halogeny sufitowe slim. 

Oprawa halogenowa sufitowa 

Coraz większą popularnością cieszą się oprawy natynkowe, wśród których można wyróżnić oprawy natynkowe okrągłe i oprawy natynkowe kwadratowe. Oprawy oświetleniowe sufitowe w wersji natynkowej to bardzo wygodne rozwiązanie ze względu na ich rodzaj montażu, który odbywa się za pomocą wkrętów, będących w zestawie z produktem. Lampy te są idealnym uzupełnieniem wysokich pomieszczeń, w których ważne są lampy o wąskim kącie świecenia, a także jako dekoracja w nowoczesnych wnętrzach. 

Wśród opraw natynkowych sufitowych wymienić można oprawy okrągłe, w postaci skośnej tuby (białe i czarne) i w postaci prostej tuby (białe i czarne), a do tego oprawy aluminiowe okrągłe ruchome (białe, czarne i srebrne szczotkowane), oprawy aluminiowe okrągłe stałe ON-IP54 (białe). Występują również oprawy w formie okrągłej ruchomej beczki – białe i czarne. Wśród opraw natynkowych okrągłych można wyróżnić też oprawy matowe podwójne i potrójne. 

Dostępne są także oprawy natynkowe kwadratowe ruchome, w kolorach biały, czarny i srebrny szczotkowany. Oprócz tego znajdziesz u nas podwójne oprawy natynkowe kwadratowe. 

Oprawa halogenowa to niezbędna część lampy LED, która sprawia, że wygląda ona estetycznie. Warto jednak pamiętać, że źródłem światła w lampie jest żarówka na trzonku GU10, a sama oprawa to nie wszystko, aby móc cieszyć się pięknym oświetleniem w domu. 

Loading...