Kategorie

Oprawy panele LED Slim

Oprawy panele LED Slim (LED slim panel light) to nowoczesne oprawy świetlne wykorzystujące energooszczędne diodowe źródła światła. W ofercie LED ONE możesz znaleźć lampy LED slim do domu, jak i lampy LED do garażu.

Sortuj według

Kolor
Rodzaj gwintu
Szerokość produktu[cm]
Głębokość produktu[cm]
Długość/wysokość[cm]
Średnica/szerokość klosza[cm]
Liczba punktów światła
Materiał dominujący
Styl
Kolekcja
Pomieszczenie

(Jest 14 produktów.)

Lampy LED Slim – uniwersalna oprawa LED

Lampy LED Slim to nowoczesne lampy sufitowe LED. Oprawy panelowe LED slim to nowoczesne oprawy świetlne wykorzystujące energooszczędne diodowe źródła światła. Są one bardzo cienkie i lekkie, co pozwala im wtopić się w każdą aranżację, jednak szczególnie dobrze prezentują się one w zakładach przemysłowych czy pomieszczeniach takich jak kotłownie, garaże lub warsztaty.

Lampa LED Slim to nie tylko jeden model. Mogą być one zróżnicowane ze względu na wielkość, moc, a także rodzaj zabezpieczenia, dzięki czemu można wykorzystywać je zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Dzięki swoim podwyższonym parametrom zabezpieczeń sprawdzą się doskonale jako lampa LED do garażu.

Źródło światła w oprawach LED Slim zamknięte jest w szczelnej obudowie, zapobiegając dostępowi kurzu oraz wilgoci. Ponadto oprawy LED Slim są wyjątkowo wytrzymałe, co oznacza, że będą one działać dobrze przez wiele lat nawet w miejscach o podwyższonej wilgotności. Dodatkowo oprawy te są proste w montażu i wyposażone w wiele nowoczesnych akcesoriów, które pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Oprawy panelowe LED Slim – czym się charakteryzują?

Wśród opraw panelowych LED Slim można wyróżnić panele LED o zabezpieczeniu IP20 oraz panele LED o zabezpieczeniu IP65. Panele LED o zabezpieczeniu IP20 to panele wyposażone w szczelną obudowę, która chroni je przed uszkodzeniem przez kurz i wilgoć. Są one zaprojektowane z myślą o oświetleniu wewnętrznym, które nie musi być odporne na deszcz ani inne warunki atmosferyczne. Natomiast panele LED o zabezpieczeniu IP65 są zazwyczaj umieszczane na zewnątrz, aby oświetlić budynki czy inne miejsca, w których występują wysokie poziomy wilgotności, a do tego znaczne narażenie na negatywne oddziaływanie opadów atmosferycznych czy promieniowania UV.

Wśród opraw panelowych LED Slim można wyróżnić lampę LED 10W 30 cm w zimnej barwie światła (6000-6400K). Lampa ta jest idealna jako zamiennik oprawy świetlówkowej oraz innych klasycznych źródeł światła. Główną cechą, która wyróżnia to oświetlenie, są jego bardzo małe wymiary, zaledwie 2,5 cm wysokości oraz 7,5 cm szerokości, a także bardzo niski pobór energii elektrycznej 10 W. Oprawa pomimo swoich niewielkich rozmiarów posiada bardzo dużą wydajność świetlną. Przeznaczona jest do stosowania przede wszystkim w biurach, pracowniach, sklepach, halach produkcyjnych i wielu innych miejscach. Panel LED 10W posiada diody SMD 2835 połączone ze sobą równolegle na specjalnej płytce, którą przykrywa mleczny klosz.

W ofercie LED-ONE dostępne są również lampy LED 18 W 60 cm, zarówno w barwie białej dziennej (4000-4500K), jak i białej ciepłej oraz białej zimnej. Doskonale sprawdzi się ona jako lampa do garażu 60 cm. Dostępna jest również dłuższa lampa LED 36W 120 cm. Wymienione powyżej oprawy LED wykonane są z aluminium, światło przedostaje się w nich przez mleczną ultracienką szybkę, która dopracowana jest w najwyższym stopniu. Jej nowoczesny wygląd sprawia, iż estetycznie prezentuje się ona w każdym wnętrzu.

Czarne lampy do garażu LED – nowoczesność w męskim świecie

Odpowiednia lampa LED do garażu to jeden z jego najważniejszych elementów. To ona odpowiada za komfort wykonywanej pracy, dlatego warto zainwestować w nowoczesne oprawy LED Slim, które doskonale sprawdzą się jako lampy LED do garażu. Czarne lampy LED do garażu to idealne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na stworzeniu garażu, w którym wykonasz podstawowe czynności w estetycznym, bezpiecznym środowisku.

W ofercie czarnych opraw dostępny jest panel nadtynkowy long 120 cm 36W ultra cienki oraz panel LED natynkowy long 150 cm 50W. Obydwa te panele w czarnej obudowie dostępne są w barwie białej dziennej i barwie białej zimnej. Te łatwe w montażu lampy LED wystarczają, aby skutecznie oświetlić od 6 m do 12 m pomieszczenia. Ich moc odpowiada 7 żarówkom 40W.

Wszystkie oprawy panelowe LED Slim to oświetlenie wysoko-energooszczędne. Światło, które emitują, doskonale rozprowadza się po pomieszczeniu, dając jednolite światło na całej powierzchni świecenia. Ponadto ich montaż jest bardzo prosty, wystarczy wkrętami przymocować blaszki, które znajdują się w zestawie, a następnie nałożyć na nie kinkiet. Lampy LED Slim są dopracowane w najwyższym stopniu, a ich nowoczesny wygląd sprawia, że pięknie prezentują się w każdym minimalistycznym wnętrzu.

Loading...